Ultrasone techniek ter voorkoming van biofilm en vervuiling in opslag en leidingen
Houd uw opslag & leidingwerk vrij van biofilm en vervuiling:
Fouling / Aangroei / Biologische vervuiling
In de landbouw en veeteelt kunnen biologische vervuilingen leiden tot hoge onderhoudskosten en storingen. Hierdoor worden er vaak chemische bestrijdingsmiddelen gebruikt ter voorkoming van aangroei / biofilm.
Wateropvang
Drinkbakken
Waterreservoirs
Waterleidingen
Reductie biofilm aangroei dmv Sonihull
Zeer effectief en doeltreffend tegen biofilm, vervuiling in de landbouw en veetelt van vloeistof- dragende oppervlakken, zoals: buizen, plaatwarmtewisselaars, tanks en waterleidingen.
Voordelen
Geen aangroei in (drink)watersystemen
Geen aangroei in leidingen
Geen aangroei in reservoirs
Geen aangroei in koelsystemen
Voorkomen van Legionella
Voorkomen van microbiologische corrosie
Door de montage van de transducer op de leidingen krijgen de microbiologische flora geen kans zich te hechten aan de wanden.
Onze ultrasone systemen
Soni8 voor grote installaties
Soni8 is uitermate geschikt voor grote industriële installaties. Via de hightech control unit zijn de transducers onafhankelijk van elkaar te programmeren.
Grootschalige veeteelt
Drinkwater systemen
Irrigratiesystemen
Sonihull voor kleine installaties
Sonihull Mono en Sonihull Duo zijn dankzij de compactie bouw zeer geschikt voor de kleine en lokale installaties. Ook zijn ze eenvoudig zelf te installeren.
Kleinschalige veeteelt
Mobiele tanks en waterreservoirs
Installatie voorbeelden
Neem contact op met ons
0413 275 647
info@lscare.nl
Protonenlaan 4b, 5405 NE Uden
Houd uw opslag en leidingen vrij van biofilm en vervuiling: